Najlepsi otrzymali puchary i medale

Na stadionie w strzelińskim parku miejskim ponad 200 zawodników rywalizowało w jubileuszowej, dwudziestej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strzelina z okazji Dnia Dziecka.

W przeszłości w tych zawodach udział brali m.in. Damian Szydziak i Michał Masłowski, którzy mają za sobą występy w piłkarskiej Ekstraklasie. W tym roku młodzi zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymali puchary oraz medale, które wręczyła burmistrz Dorota Pawnuk i prezes Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego Tomasz Charowski. W rolę sędziów wcielili się zawodnicy oraz trenerzy Strzelinianki. W najmłodszej kategorii wiekowej (rocznik 2015 i młodsi) bezkonkurencyjna okazała się strzelińska „trójka”. Pozostałe miejsca na podium także przypadły szkołom ze Strzelina: druga była Szkoła Podstawowa nr 4, a brązowe medale odebrali uczniowie z „piątki”.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również