Paweł Pukalski-Pukała okazał się bezkonkurencyjny

Zawodnicy klubu Boi Team Strzelin 15 czerwca w Opolu wzięli udział w dziewiątym turnieju Submission Only League Tournament w brazylijskim jiu-jitsu.

W opolskiej Stegu Arenie rywalizowało 200 zawodników i zawodniczek z blisko 40 klubów z całego kraju. SOLT to nowa organizacja grapplingowa, którą powołali do życia przedstawiciele opolskiego Next Level BJJ. To wyjątkowy turniej, który ma specjalne zasady: pierwsza runda trwa pięć minut i liczą się w niej poddania. Jeśli pierwsza runda nie wyłoni zwycięzcy to prowadzona jest punktowana dogrywka. Zawodnicy ze Strzelina rywalizowali w konkurencji No Gi (bez kimon). Świetnie spisał się trener Boi Team Paweł Pukalski-Pukała, który wygrał kategorię do 95 kg w brązowych oraz czarnych pasach.

Łukasz Pisula na drugim miejscu podium

Cały artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również