ZNAJDŹ NA STRONIE

Irmina Małyszek otrzymała powołanie do kadry Polski

Łuczniczka strzelińskiej sekcji Granit Irmina Małyszek otrzymała powołanie do kadry Polski na drugą połowę roku 2024.

Nasza zawodniczka cały czas potwierdza wysokie umiejętności. W czerwcu w drugiej rundzie Pucharu Polski w Dąbrowie Tarnowskiej zajęła indywidualnie trzecie miejsce, a w parze z Łukaszem Ciskiem w mikstach była druga. Wcześniej Irmina w Warszawie pewnie wygrała Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego. Jej sukcesy nie umknęły sztabowi szkoleniowemu kadry narodowej, który wyróżnił łuczniczkę ze Strzelina i zakwalifikował ją do kadry Polski. Serdecznie gratulujemy!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
Ciekawe czy ona umie strzelić focha. Ja miałem już kontakty z paniami które zamiast naciągać cięciwę łuku to naciągały mój portfel. Ot taki sport kobiety uprawiały. Mistrzostwa strzelania focha miałem całorocznie.
0
Gravatar
cześ
Bo jesteś frajer gamoniu!!!
0
Gravatar
Spajker.
Ty zajmujesz się rękodzielnictwe m i nawet posłanka begger z kurwikami w oczach co to seks jak koń owies lubi unika kontaktu z tobą. Milicyjny kozak z ciebie ze służbową miękką palą.
1

Przeczytaj również