Żaki pod dowództwem Dawida Pukalskiego-Pukały, nie przegrały w Grodkowie ani jednego meczuW Grodkowie odbył się turniej Żaków w piłkę nożną. Jedną z drużyn była ekipa UKS Feniks Strzelin pod dowództwem Dawida Pukalskiego-Pukały.
Młodzi piłkarze z UKS Feniks często biorą udział w turniejach. Na łamach „Słowa Regionu” na bieżąco informujemy o postępach i wynikach młodych adeptów piłkarskich.

Tym razem na zawodach w Grodkowie podopieczni Dawida Pukalskiego-Pukały nie mieli sobie równych. W czterech meczach zanotowali dwa zwycięstwa oraz dwa remisy. Trener nie krył zadowolenia po turnieju i gratulował swoim podopiecznym dobrego wyniku. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie UKS Feniks był Witold Stankiewicz, który zdobył aż trzy gole. Po jednym trafieniu zanotowali Piotr Koczur, Marcel Więcławski, Wiktor Olejnik i Miłosz Buraczyński. Trener zaznaczył jednak, że brawa należą się każdemu z zawodników. Po raz kolejny szkółka piłkarska UKS-u Feniks Strzelin wraca z zawodów w dobrych nastrojach i z bagażem cennego doświadczenia. Tym razem na gratulacje zasłużył zespół Żaków. Poniżej prezentujemy wyniki z niedzielnych zawodów:

UKS FENIKS STRZELIN - CZARNI OTMUCHÓW 1 : 0
UKS FENIKS STRZELIN - A.P.N. OŁAWA 0 : 0
UKS FENIKS STRZELIN - GZ LZS GRODKÓW 1 : 1
UKS FENIKS STRZELIN - VIKTORIA PRZYLESIE 6 : 0

 

Komentarze   

Bolek i Lolek Permalink2 +14 Bolek i Lolek
UKS FENIKS
Gratulacje, dobra zabawa, dzieciaki uśmiechnięte to podstawa :-)
2015-04-10 16:31 Cytować Zgłoś administratorowi
strzelinianin Permalink1 +14 strzelinianin
gratulacje
Gratulacje dla całej drużyny :-)
2015-04-10 12:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.