Zawodnik football freestyle ze Strzelina Daniel Mikołajek wrócił właśnie z Republiki Południowej Afryki, gdzie brał udział w nagraniach do reklamy. Teraz strzeliński Mikołaj przygotowuje się do nowego sezonu, który z pewnością będzie owocny.

- Dużo słońca, opalenizna, freestyle, dobra zabawa i wspaniali ludzie – tak krótko podsumował swój pobyt w Republice Południowej Afryki strzeliński zawodnik football freestyle Daniel Mikołajek. Popularny Mikołaj w Johannesburgu brał udział w nagraniach do reklamy Coca Coli, która ma być emitowana w Rosji i Kazachstanie. – Do RPA pojechałem razem z moim dobrym znajomym Szymonem Skalskim. Przez pięć godzin, w palącym słońcu, wykonywaliśmy sztuczki z piłką. Na razie trwają prace nad realizacją kolejnych materiałów do tej reklamy, ponieważ udział w niej wezmą także sportowcy z innych dyscyplin. Z niecierpliwością czekamy na końcowy efekt, który z pewnością będzie można także obejrzeć na kanale youtube.com – mówi Daniel Mikołajek.
Czekając na samolot na warszawskim lotnisku, strzeliński Mikołaj otrzymał przez telefon propozycję udziału w prestiżowym turnieju w Pekinie. Zawody mają się odbyć w dniach 12-13 czerwca. - Jest to turniej TOP 16, który wspiera firma Red Bull. To dla mnie kolejna, miła informacja, ponieważ uwielbiam podróżować. Już raz odwiedziłem Pekin. Jest to jedno z najpiękniejszych miast, w jakich byłem, więc chętnie odwiedzę je ponownie – kontynuuje. Mikołaj z grupą zawodników z RPA
Po powrocie z RPA Daniel miał zaledwie dzień przerwy, ponieważ razem ze swoją grupą AS Crew Alternative Soccer wziął udział w dorocznej Gali Sportu w Grodzisku Mazowieckim. AS Crew tworzą trzy osoby: Daniel Mikołajek, Mateusz Sieja oraz Damian Gawrych, który jest założycielem grupy. – Rozpoczyna się nowy sezon, w którym planujemy wiele startów. Mam nadzieję, że będzie to przełomy rok dla AS Crew. Aktualnie przygotowuję się do turnieju Focus on Freestyle 3. Do rywalizacji przystąpi szesnastu najlepszych zawodników z naszego kraju. Zawody będą stały na wysokim poziomie, ponieważ Polska jest w czołówce światowej w tej dyscyplinie. W roku 2011 odbyła się pierwsza edycja Focus on Freestyle, a ja wywalczyłem drugie miejsce. Rok później byłem trzeci. Teraz czas na złoto! Zawody odbędą się w dniach 22-23 maja w bydgoskiej galerii Focus. Trzymajcie kciuki – kończy strzeliński Mikołaj, o którego sukcesach będziemy informować na bieżąco.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.