Wędkarze rywalizowali o cenne nagrodyNa górnym stawie w Białym Kościele już kolejny raz odbyły się zawody spławikowe. Członkowie strzelińskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego rywalizowali o puchar burmistrza Strzelina i cenne nagrody rzeczowe.

Po zakończeniu rywalizacji i posiłku nastąpiła uroczysta ceremonia wręczenia pucharów i nagród ufundowanych przez burmistrz Dorotę Pawnuk oraz właścicieli dwóch strzelińskich sklepów wędkarskich – Bogdana Drozdalskiego (sklep Max) i Andrzeja Stochmala (Sklep Sandacz).
Puchar burmistrza i sprzęt wędkarski o wartości ponad 400 zł zdobył doświadczony wędkarz Daniel Kaczmarek, który złowił ryby o łącznym ciężarze 3,16 kg. Drugie miejsce zajął Sebastian Sowiński (2,56 kg), a trzecie – Jan Klonowski (2,10 kg). Kategorię młodzieżową wygrał Patryk Piwowarczyk. Na drugim miejscu zawody ukończyła Julia Wojtuściszyn, natomiast na trzecim Jakub Widelski.
Wszystkim uczestnikom zawodów gratulowali i dziękowali za udział burmistrz Strzelina oraz prezes strzelińskiego koła PZW Stanisław Pychowski. Udział w zawodach był dla członków koła bezpłatny.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.