Strzelinianie wrócili z medalami z najważniejszej imprezy sezonu
Pływacy sekcji Aquapark Granit Strzelin z bardzo dobrej strony pokazali się podczas Otwartych Letnich Mistrzostw Dolnego Śląska, które 16 maja rozegrano we Wrocławiu. Jedna z najważniejszych imprez sezonu zgromadziła wielu czołowych zawodników regionu, a rywalizacja trwała od wczesnych godzin porannych aż do późnego popołudnia.



























































































22 minut 52 sekund
Pani dyrektor napisała w swoim liście otwartym spokojną, merytoryczną i bardzo dobrze uzasadnioną odpowiedź na postawio ...