Dziś, 26 stycznia, około godz. 14.30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie otrzymał zgłoszenie, że przed Jegłową dachował samochód osobowy marki Skoda. Auto uderzyło w drzewo.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – mówi st. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z łuku drogi do przydrożnego rowu, uderzając w drzewo. Mężczyźnie na miejscu udzielana jest pomoc medyczna. Jeden pas jezdni w kierunku Jegłowej jest zablokowany. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Kierowca był trzeźwy i najprawdopodobniej będzie przewieziony do szpitala na obdukcję. Policjanci na miejscu dokonują oględzin i dokumentację fotograficzną. Mężczyzna w terminie późniejszym zostanie ukarany mandatem.

Foto: KPP Strzelin

Foto: KPP Strzelin

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też