Teraz 37-latek czeka na odsiadkę

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali 37-letniego mieszkańca, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd.

Powodem problemów z prawem poszukiwanego mężczyzny było naruszenie przepisów karnych. Za wcześniej popełnione przestępstwa miał odbyć karę pozbawienia wolności. Mężczyzna jednak ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Wiele czynności operacyjnych pozwoliło strzelińskim kryminalnym ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności – informuje Piotr Sołtysiak ze strzelińskiej policji.

Artykuł zamieściliśmy w 11 (1199) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też