Sprawca ukradł m.in. dużą ilość łożysk do pomp. Foto: KPP Strzelin

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie weszli do jednego z mieszkań w gminie Strzelin. Podejrzewali, że właściciel może mieć większą ilość narkotyków. Przypuszczenia potwierdziły się, ale oprócz środków odurzających policjanci znaleźli dużą ilość części mechanicznych (180 sztuk), wartych 30 tys. zł. Jak się okazało, pochodziły z kradzieży. Mężczyzna już usłyszy zarzuty.

- W trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci pionu kryminalnego od pewnego czasu prowadzili działania operacyjne wobec 38-latka, co do którego mieli przypuszczenia, że może posiadać narkotyki – informuje asp.szt. Aleksandra Bezrąk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - 2 lipca dokonali wejścia do jego mieszkania, gdzie w toku podjętych czynności zabezpieczyli worek foliowy z zawartością marihuany, krzew konopi oraz znaczną ilość łożysk do pomp i środka do uszczelniania gwintów. Jak ustalono, mężczyzna wszedł w posiadanie tych przedmiotów w ostatnich miesiącach, okradając swojego pracodawcę.

Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających sprawcy grozi mu do 3 lat, a za kradzież do 5 lat pozbawienia wolności. O losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Sprawca ukradł też buteleczki ze środkiem do uszczelniania gwintów. Foto: KPP Strzelin

W toku podjętych czynności policjanci zabezpieczyli worek foliowy z zawartością marihuany. Foto: KPP Strzelin

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Adam
Klient
No i źródło tanich łożysk wyschło ;]
1

Przeczytaj też