Na sesji sprawozdanie przedstawili dyrektorzy szkół w powiecie strzelińskim
Na sesji Rady Powiatu Strzelińskiego wspominano niedawno zmarłego Piotra Rozenka, wieloletniego samorządowca i pedagoga. Dyrektorzy szkół podsumowali rok szkolny i przedstawili obecną sytuację wynikającą z rynku pracy.

Beata Kudła, dyrektor strzelińskiego ogólniaka, przedstawiła dane o liczbie uczniów w latach 2022-2023. Mówiła o realizacji zadań statutowych, imprezach i festiwalach, które szkoła realizuje.
- W poprzednim roku szkolnym do szkoły uczęszczało 507 uczniów, którzy uczyli się w osiemnastu oddziałach liceum. W listopadzie 2022 roku po raz siódmy zorganizowaliśmy Strzeliński Festiwal Nauki dla uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu. Organizujemy także wyjazdy na festiwale nauki, przygotowywane przez uczelnie wyższe oraz do teatrów, kina, opery, wycieczki edukacyjne i integracyjne – wyliczała dyrektor.
Do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie na wykłady zapraszani są...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Dyrektorzy mówili o swoich potrzebach
a ten opas to jakie ma problemy? niedogłaskane ambicje? 300 kg nadwagi? obawy o wynik najbliższych wyborów samorządowych? drewniane krzesło które pod nim trzeszczy? konkurencję sklepu dino? niechcianego partnera umysłowego o nazwie cześ?
0

Przeczytaj także