Komisja wyborcza w lokalu w Urzędzie Gminy w Przewornie

Dziś, 21 kwietnia, w gminie Przeworno odbywa się II tura wyborów na wójta gminy Przeworno. Na tę funkcję kandydują Mariusz Michułka i Jarosław Taranek.

O godz. 12.00 frekwencja w gminie Przeworno wynosiła 14,88% (w lokalu w Przewornie 17,16%). Wydano łącznie 560 kart do głosowania. Dla porównania w Polsce, w tym samym czasie, frekwencja wynosiła 12,93%, a na Dolnym Śląsku 10,64%.

W I turze wyborów frekwencja w gminie Przeworno o godz. 12 wynosiła 16,06%.

Głosowanie zakończy się 21.00.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
frekwencja 14,88%
przy tak słabym zainteresowaniu ludzi swoją przyszłością to wybory wygrać może nawet benny hill albo dowolna osoba rozdająca przechodniom cukierki niezależnie od tego czy na swojej robocie sie zna czy też nie zna.
w skali przeworna to drobiazg ale ważne funkcje w państwie obejmują osoby niewłaściwe a to zwykle źle sie kończy. we wrocławiu wygrywa człowiek w różowej koszuli . kiedyś wybory wygrał wąsacz, który przyznaje sie do współpracy z obcym wywiadem ale do współpracy z sb to się juz przyznać nie chce.
w przewornie jak nie zagłosujesz to i tak nauczyciel. w rosji jak nie zagłosujesz to i tak albo putin albo miedwiedjew.
demokracja czyli wybór i tak kończy się autokracją . w sejmie i we władzach zawsze te same nazwiska od dziesięcioleci . nazwiska te same a zamieniają się tylko krzesłami i układami koleżeńskimi i politycznymi.
rasa panów klasy kononowicz.

2
Gravatar
Kk
Najważniejsze że ten pewniak od setek uściśniętych dłoni został odsunięty raz na zawsze.
3

Przeczytaj także