Nie wszyscy ucieszyli się z padającego ostatnio deszczu. O ile rolnicy, i działkowcy (!), nie mieli zastrzeżeń, to inne grupy zawodowe już tak. Najgorzej jednak mieli... piesi w Strzelinie.
Niczym w niekończącej się opowieści odbieramy w redakcji telefony od Czytelników, którzy wymieniają kolejne ulice i kolejne przejścia dla pieszych nie do przejścia suchą stopą. Jeden z Czytelników nie krył zdziwienia informując nas o kałuży, a właściwie małym jeziorku, jakie pojawiło się na parkingu obok stacji kolejowej. Oddany do użytku wyremontowany dworzec jeszcze pachnie świeżością, jeszcze nie wszystkie pomieszczenia zostały zagospodarowane, a już potrzebny jest remont. A jeżeli nie remont, to na pewno interwencja budowlańców i drogowców. - Przyjedźcie i zobaczcie, co się dzieje na parkingu przy stacji PKP. Woda stoi na połowie parkingu – powiedział nasz Czytelnik. Pojechaliśmy i rzeczywiście, jest całkiem spora kałużą, co utrudnia korzystanie z parkingu. Gospodarzem terenu jest PKP Nieruchomości Wrocław. Zgłosiliśmy problem odpowiednim służbom i zobaczymy, jaki będzie efekt naszej interwencji
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.