Powiatowy Ośrodek Wsparcia Środowiskowy Dom Samopomocy w Strzelinie w ramach terapii zorganizował 7- dniowy pobyt nad morzem. Podopieczni wraz z kadrą terapeutyczną wybrali się na profilaktyczno-zdrowotny wyjazd do Darłówka, urokliwej i tętniącej życiem miejscowości nadmorskiej. Ośrodek wypoczynkowy „Piramida”, w którym mieszkali, słynie z dobrej kuchni, fantastycznej rodzinnej atmosfery i lasów sosnowych przylegających bezpośrednio do plaży.
Podczas pobytu wszyscy uczestnicy mieli zapewnioną rehabilitację indywidualną i grupową oraz szereg atrakcji jak, wieczorek taneczny z muzyką na żywo, grill, spotkanie z kosmetologiem, wycieczki rowerowe, wyjścia do aquaparku oraz poranne marsze plażą z kijkami nordic walking. Codziennie spacerowali też po plaży, zbierali muszelki, opalali się i zwiedzali uliczki Darłówka.
Dużą atrakcją była latarnia z przyległą promenadą, gdzie podopieczni rozkoszowali się widokiem zachodzącego słońca. W wolnym czasie mogli kupić pamiątki zjeść miejscową smażoną rybkę. Wszyscy wrócili do domów zadowoleni, pełni wrażeń i w doskonałych nastrojach. Walizki były pełne pamiątek, muszelek i kolorowych kamyczków. Wrócili zdrowi i wypoczęci, z nowymi siłami do dalszego działania i aktywności na zajęciach terapeutycznych w ŚDS. Dużą atrakcją była latarnia z przyległą promenadą
Wszystkich mieszkańców powiatu strzelińskiego zainteresowanych terapią zajęciową oraz ciekawymi formami spędzania czasu wolnego zapraszamy do placówki przy ul. Pocztowej 17 w Strzelinie (tel. 71 39 20 924 i 669 120 267).
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.