W czwartek, 19 września, w godz. od 9.00 do 15.00 w Strzelińskim Ośrodku Kultury odbędzie się konferencja „Mediacje rodzinne i wśród nieletnich”.
Jest to wydarzenie cykliczne i w tym roku będzie organizowane po raz drugi. Celem konferencji jest propagowanie mediacji oraz polubownego rozwiązywania konfliktów wśród społeczności lokalnej, pracowników urzędu, społeczności szkolnej, pedagogów, psychologów oraz wśród sędziów, kuratorów i pracowników sądu.
Gościem konferencji będzie znany z telewizji Artur Lipiński, który jest sędzią w wydziale karnym, cywilnym, rodzinnym i nieletnich, rzecznikiem Sądu Okręgowego w Krośnie oraz wykładowcą Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. W trakcie konferencji odbędzie się również kilka innych prelekcji z udziałem specjalistów z zakresu mediacji.
Organizatorami są Kancelaria Mediacyjna Joanna Pomagruk, Fundacja Dom Pokoju oraz burmistrz Miasta i Gminy Strzelin.

Link do zapisów: https://forms.gle/mu7PGWaQkHYF6sXH8


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.