Aquapark w Strzelinie działa już ładnych parę lat. Sprawdziliśmy, z jaką częstotliwością klienci korzystają z basenu. - W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia aquapark odwiedziło około 20 tysięcy klientów. Znaczną część sprzedanych usług stanowiły godzinne oraz całodniowe bilety wstępu na basen (wejścia normalne i ulgowe). Wielu klientów skorzystało również z biletu dla seniora - poinformowało biuro promocji placówki. Szczegółowy cennik podany jest na stronie internetowej basenu, jednak na potrzeby publikacji poinformujemy, że bilet normalny kosztuje 11,5 zł za godzinę (od pn. do pt.), a ulgowy 6 zł/h.
Ponadto aquapark czynnie uczestniczy w programie „Umiem pływać”, a także prowadzi naukę i doskonalenie pływania (indywidualne, w parze oraz grupowe). Przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym działa także pływacka sekcja Aqua Masters, w której zajęcia startują 23 września. Treningi będzie prowadził Mieszko Palmi-Kukiełko, zdobywca 12 medali podczas ubiegłorocznych mistrzostw Polski Masters w pływaniu. Dodatkowo co sobotę organizowane są „wodne urodziny”, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić czas pod okiem animatorów. Dodatkowo w Aquaparku Granit prowadzone są zajęcia z aquaaerobiku. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godz. 19:00.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.