W sali widowiskowej Strzelińskiego Ośrodka Kultury odbył się I Strzeliński Przedszkolny Przegląd Talentów. W imprezie uczestniczyły maluchy z gminy Strzelin, ale być może za rok formuła zostanie rozszerzona na cały powiat.
- Dzięki tej nowej imprezie dla dzieci, maluchy mogą zobaczyć, jak wygląda występ na dużej scenie. W przedszkolach uczą się różnego rodzaju tańców i piosenek, a podczas przeglądu mogły to pokazać. To nie był konkurs, a więc wszystkie dzieci dostały takie same dyplomy i słodycze. Radosna atmosfera udzieliła się zarówno dzieciom, jak i przedszkolankom, a więc myślę, że warto będzie to kontynuować za rok – powiedział dyrektor SOK-u Dariusz Stępień.„Smerfy” z Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego „Eko-Przedszkolak”
Jak podkreślił, zdaje sobie sprawę, że praca z małymi dziećmi jest trudna, ale końcowe efekty były bardzo ładne. Na uwagę zasługiwało dobre przygotowanie i ciekawe stroje sceniczne. Na zakończenie na scenie zaśpiewał Kris Książę Disco Polo.
W zabawie udział wzięło sześć strzelińskich grup: „Żabki” z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Mały Odkrywca”, „Smerfy” z Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego „Eko-Przedszkolak”, „Żabki” z Przedszkola „Wyspa Bergamuta” oraz „Motylki”, „Słoneczka” i „Poziomki” z Przedszkola Miejskiego „Kolorowa Kraina”.
(KK)
Foto. J. Olejnik
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.