W najbliższy poniedziałek, 6 lipca, gościć będzie w Strzelinie kandydat na Prezydenta RP Rafał Trzaskowski.
Wcześniej podawaliśmy, że kandydat na Prezydenta RP przyjedzie we wtorek, 7 lipca. Jednak, jak to w kampanii wyborczej bywa, wszystko zmienia się bardzo dynamicznie, o czym informował Wojciech Bochnak, szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.
Rafał Trzaskowski przyjedzie do Strzelin po godz. 12.00. W planie wizyty ma spotkanie z pracownikami Strzelińskiego Centrum Medycznego. O godz. 13.15 odbędzie się przed szpitalem otwarte spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP dla mieszkańców.

Komentarze   

Karramba Permalink32 +3 Karramba
Szpital
Ten szpital o ile sięgam pamięcią jest zadłużany od 2005 roku, tyle rządzących i nic się nie zmieniło. Może jest to tragiczne, ale widocznie pisana jest mu upadłość albo od ponad 15 lat ma złych dyrektorów.
2020-07-07 10:15 Cytować Zgłoś administratorowi
bolesław Permalink31 +6 bolesław
rozsądek
Jako mieszkaniec powiatu mam prawo powiedzieć co myślę , ten szpital musi być zlikwidowany ,ponieważ po co utrzymywać stary moloch z lat PRL , nieekonomiczny , za duży na wszystko . gdy moja wnuczka znalazła sie tam z gorączką okazało sie ze oddział pusty ":zero pacjenta na oddziale " obsługa w najlepsze pełna . Pacjent tam trafia na sor jest ok ,jezeli coś poważniejszego transport do Wrocławia . wszystkie problematyczne sprawy są odsyłane do w Wrocławia . Za duze koszty utrzymania , zbyt stare rozwiązania , obsługa tak niemiła jak w PRL. Wybudować mały parterowy z kilkoma działami ,kilka osób w obsłudze , a stary zupełnie odciąć od finansowania przez powiat ponieważ on nas ciągnie na dno finansowe . Nie należe do żadnej parti i nie kierują mną żadne uprzedzenia .
2020-07-06 16:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Angela Permalink30 -5 Angela
Pampers
Cytuję Daniel Bogacki:
Mój ojciec umierał w tym szpitalu, kupiłem pampersy... Ukradli,kupiłem nutridrinki -ukradli Zwróciłem uwagę -ojca przenieśli do innej placówki NFZ zła kadra nadzorcza tak uważam i po tylu latach jakiś Trzaskawski też tego nie uzdrowi...


Zgłosiłeś na Policję?, na jakim oddziale to było?. Wszystko da się sprawdzić, chyba że ściemniasz jak Trzaskowski?.
2020-07-06 15:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Angela Permalink29 -2 Angela
Angela Permalink28 +5 Angela
Arłukowicz
Cytuję: "Zamknij cztery szpitale i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard", galareta w gaciach po wizycie Trzaskowskiego została?. Agitacja polityczna kosztem szpitala, pracowników i pacjentów!. Widziałam tam kilka osób powiązanych ze Strzelińskimi "oligarchami", trzeba było się schować i nie pokazywać publicznie;-D. Strzeliński szpital od wielu lat boryka się z problemami, jaka by partia nie rządziła SCM zawsze w kłopotach. Może to nie wina Rządu i Dudy, ale po prostu wina nieudolnego samorządu który nie potrafi zadbać o swoje podwórko?. Mogę też stwierdzić: "jak nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze i układy".
2020-07-06 15:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Gość Permalink27 +6 Gość
Pomoże albo nie pomoże
Politycy rangi krajowej mogą się wypowiadać, obiecywać ale czy na prawdę załatwią kasę na spłatę wielu milionów złotych? Bez szczegółowej analizy kosztów, bez przeanalizowania co wygenerowało koszty w każdym roku, od momentu przekształcenia ( 2008r) do roku bieżącego radni nie podejmą trafnej decyzji. Czy dług w szpitalu był generowany tylko przez wysokie koszty zatrudnienia, czy należycie funkcjonowała zasada tzw. czystych rąk? Ile razy, kiedy i na jakie kwoty szpital był już oddłużany? Czy pan Trzaskowski czy pan Duda przyjedzie ( zapewnienia płyną zawsze) i pojedzie, a z problemem zostają mieszkańcy...
2020-07-06 14:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Karolcia Permalink26 -4 Karolcia
wybory 2020
Cytuję OLKA:
urodziłam się w tym szpitalu i tym co głosują na Dudę dalej mu wierzycie,obiecywał

Nie głosuj na Dudę. Głosuj na Rafała Trzaskowskiego.
2020-07-06 13:32 Cytować Zgłoś administratorowi
OLKA Permalink25 0 OLKA
MAM DOŚĆ
urodziłam się w tym szpitalu i tym co głosują na Dudę dalej mu wierzycie,obiecywał
2020-07-06 12:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Karolcia Permalink24 -2 Karolcia
wybory 2020
Cytuję Daniel Bogacki:
Mój ojciec umierał w tym szpitalu, kupiłem pampersy... Ukradli,kupiłem nutridrinki -ukradli Zwróciłem uwagę -ojca przenieśli do innej placówki NFZ zła kadra nadzorcza tak uważam i po tylu latach jakiś Trzaskawski też tego nie uzdrowi...

I dlatego w miejscu szpitala rozkręcimy Hostel, z pożytkiem dla mieszkańców powiatu.
2020-07-06 11:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Boguslaw Permalink23 -5 Boguslaw
RE: Jutro Rafał Trzaskowski przyjedzie do Strzelina
Fala hejtu wylewana przez widzów TVP. Co zrobiono przez te 5 lat z naszym krajem? Kraj pełen nienawiści. Jeszcze trochę tak dalej i nie będzie odwrotu.
2020-07-06 11:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.