Poprzednie zasady programu „Czyste powietrze” budziły wątpliwości mieszkańców, którzy byli zdania, że nie wszyscy mogą z niego skorzystać. Do kogo skierowana jest więc uaktualniona wersja programu?

Z początkiem maja pierwsze osoby uprawnione do wyższego poziomu dofinansowania będą mogły składać wnioski do uaktualnionej wersji programu „Czyste Powietrze”. Uchwałę w sprawie zmian w programie dofinansowywania zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych na terenie gminy Strzelin podjęli radni podczas marcowej sesji. Program skierowany jest do osób, które nie mogły skorzystać z wcześniej obowiązującej wersji, tj. do właścicieli lokali w zabudowie wielorodzinnej, którzy posiadają indywidualne systemy grzewcze.

Tekst ukazał się w nr 16 (1055) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.