Posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej Strzelina otworzył przewodniczący Piotr Litwin. Opiniowano projekty kilku ważnych uchwał, a odbyło się ono w środę, 25 sierpnia, w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie. Pierwszym projektem była zmiana do regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy.
Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Annalew12 Permalink2 +4 Annalew12
Zmiany w dostarczaniu wody i reklamy na płocie
Proszę mi powiedzieć czy prawdą jest że prywatny przedsiębiorca parkuje na terenie ZWiK swój samochód transportowy tak od kilku lat bez kosztowo właśnie niedawno dostałam taką informację może ktoś się powinien tym zainteresować chyba to trochę nie tak jak uważacie
2021-10-21 16:24 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +10 spajker.
RE: Zmiany w dostarczaniu wody i reklamy na płocie
sprawa reklam powinna być uregulowana nie tylko na płocie ale w ogóle w przestrzeni publicznej. tandetna krzykliwa reklama psuje estetykę miasta bardziej niż rzygowiny i butelki po pijakach.
2021-09-01 07:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.