Ostatnio zamieściliśmy materiał, w którym pisaliśmy o tym, że jeden z mieszkańców poinformował nas, iż na ul. Staromiejskiej przy sklepie jest niejednoznaczne przejście dla pieszych. Niejednoznaczne, gdyż formalnie od kilku miesięcy przejścia już nie ma (zostało ono zlikwidowane - usunięto znaki pionowe i zamalowano białe pasy).
Problem był w tym, że zamalowane białe pasy zaczęły wyłaniać się spod warstwy farby i nadjeżdżający kierowcy, jak i piesi, mogli omyłkowo uznać, że pasy nadal są. Szczególnie groźne mogło to być dla pieszych, którzy by na takie przejście nagle weszli, pod koła jadącego samochodu. Problem zgłosiliśmy do Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie. Na działania zarządcy nie trzeba było długo czekać, gdyż już po kilka dniach całe przejście zostało zamalowane szerokim pasem czarnej farby.
Tekst ukazał się w nr 37 (1076) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.