O sprawie pisaliśmy w lipcu br. Minęło kilka miesięcy i wracamy do tematu choć nie mamy dobrych wiadomości. Wymiana korespondencji z urzędami trwała tak długo, że jest już za późno na działanie.
Okolice Białego Kościoła w gminie Strzelin są urokliwe. Wiedzą o tym amatorzy wypoczynku nad wodą, którzy korzystają z Ośrodka Wypoczynkowego „Nad stawami”, wiedzą wędkarze łowiący „taaaakie” ryby. Okolica zasiedlona jest również przez dziko żyjące zwierzęta. Znajdują się tutaj siedliska żmii zygzakowatej, jedynego jadowitego gada w Polsce. Już w ubiegłym roku okazało się, że nie tylko żmije, ale również niepozorne popielice zamieszkują okolice Białego Kościoła.
Ta sama droga ok. 100 metrów dalej
Tekst ukazał się w nr 41 (1080) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.