Choć to dopiero za pół roku, organizatorzy Rajdu Strzelińskiego chcieli już teraz poznać opinie mieszkańców. Jeden z odcinków specjalnych ma odbyć się w Gęsińcu. Co na to miejscowa społeczność? O tym piszemy w dzisiejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink16 +2 spajker.
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.

j

Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.

Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

to nie jest moja teoria ale rezultat wieloletnich badań naukowych polskich i zagranicznych. spróbuj w praktyce i obejrzyj latem na miękki asfalcie kto zostawi koleiny na zawsze - tir czy osobówka i sprawdź na mrozie kto pokruszy asfalt, 30-to tonowy tir czy 1,5 tonowa osobówka. jako sceptyk wsadź stopę pod osobówkę i pod tira i poczuj to co czuje asfalt. jak brakuje ci wyobraźni to wjedź na trawnik tirem i wjedź na trawnik kosiarką. jak wyobraźni ci nadal brakuje to sprawdź istnienie i głębokość kolein na ulicach używanych i nieużywanych przez tiry.


Jak drogowcy przyoszczedzili na masie bitumicznej to droga raz dwa padnie
Wyobraźni mi nie brakuje próbuje sobie właśnie wyobrazić jakie trudne miałeś dzieciństwo

jak brakuje ci wyobraźni to obejrzyj sobie polskie drogi i wypaczeruj dziury w umyśle. czołówka z tirem też na moce przerobowe twojego mózgu pomoże.
2022-01-30 20:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Ratuszwrynku Permalink15 -1 Ratuszwrynku
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję spajker.:
Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.


Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.


Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

to nie jest moja teoria ale rezultat wieloletnich badań naukowych polskich i zagranicznych. spróbuj w praktyce i obejrzyj latem na miękki asfalcie kto zostawi koleiny na zawsze - tir czy osobówka i sprawdź na mrozie kto pokruszy asfalt, 30-to tonowy tir czy 1,5 tonowa osobówka. jako sceptyk wsadź stopę pod osobówkę i pod tira i poczuj to co czuje asfalt. jak brakuje ci wyobraźni to wjedź na trawnik tirem i wjedź na trawnik kosiarką. jak wyobraźni ci nadal brakuje to sprawdź istnienie i głębokość kolein na ulicach używanych i nieużywanych przez tiry.


Jak drogowcy przyoszczedzili na masie bitumicznej to droga raz dwa padnie
Wyobraźni mi nie brakuje próbuje sobie właśnie wyobrazić jakie trudne miałeś dzieciństwo
2022-01-30 20:22 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink14 +2 spajker.
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.


Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

Cytuję Ratuszwrynku:
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.


Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy

to nie jest moja teoria ale rezultat wieloletnich badań naukowych polskich i zagranicznych. spróbuj w praktyce i obejrzyj latem na miękki asfalcie kto zostawi koleiny na zawsze - tir czy osobówka i sprawdź na mrozie kto pokruszy asfalt, 30-to tonowy tir czy 1,5 tonowa osobówka. jako sceptyk wsadź stopę pod osobówkę i pod tira i poczuj to co czuje asfalt. jak brakuje ci wyobraźni to wjedź na trawnik tirem i wjedź na trawnik kosiarką. jak wyobraźni ci nadal brakuje to sprawdź istnienie i głębokość kolein na ulicach używanych i nieużywanych przez tiry.
2022-01-30 10:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Ratuszwrynku Permalink13 0 Ratuszwrynku
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję spajker.:
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.


Ja jestem ciekaw na czym opierasz swoją teorię? Bo jeżeli na wadze ów pojazdów to widać że matematyka zdalna ci nie sluzy
2022-01-30 09:38 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink12 -2 spajker.
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję Psycho:
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi

pomyliło mi się,a jest odwrotnie. jeden przejazd osobówki niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 tirów. jak to dobrze madrego na necie spotkać. na żywo to rzadkość.
2022-01-30 07:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dst Permalink11 0 Dst
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję spajker.:
Cytuję Ziębice:
Cytuję SS:
Piekiełko już ma swoją tragiczną historię z 2006r związana z rajdem...

Nie doszło by do tego gdyby Ci kibice stali w miejscu wyznaczonym. I nie doszło by do tego gdyby "porządkowy" widząc że ta dwójka przebywa w tym miejscu zatrzymał rajd aż kibice zaczną słuchać poleceń osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie swojego odcinka rajdu. Reasumując, trzeba zachować trochę dyscypliny na takich imprezach. Dobrze że jeszcze są ludzie chętni do udziału w organizacji takich rajdów.

przerwać rajd oznacza zatrzymać go i rozpocząć na nowo. kibice wiedzą lepiej i jak tylko porządkowy się odwróci to wracają na swoje miejsce.
rajd to rajd to żywioł, samochody pędzą na poślizgu a gapie wychylają sie robiąc zdjęcia i ufając że kierowca zawsze sobie radzi z samochodem. sport to ryzyko a nie medytacja w kościele. kibicowanie to też ryzyko. jako kibic dostaniesz samochodem nożem krzesełkiem maczetą kamieniem pałą policyjną armatką wodną pięścią. bezpiecznie możesz oglądać szachy i kontynuować mecz szachowy 30 minut po jego przerwaniu. z wyścigiem tak się nie da a wieśniak po piwie zawsze wie lepiej i nie rozumie ryzyka dopóki nie oberwie samochodem w twarz.


Widać po sposobie że i tu pan D się udziela
2022-01-29 22:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dst Permalink10 +2 Dst
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Dobre Strzelińskie to były flaki a nie rajdy
2022-01-29 22:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Psycho Permalink9 +3 Psycho
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję spajker.:
Cytuję streetpirates:
Obserwując poczynania naszej gminy i Zarządu Dróg w sprawach stanu infrastruktury drogowej taka impreza nie powinna się odbyć. Po tego typu imprezie drogi i pobocza ulegają zniszczeniu, których nikt w przyszłości profesjonalnie nie naprawi.

jeden przejazd tira niszczy drogę tak jak przejazd 24 000 osobówek.


Dobrze że jest internet inaczej tylko rodzina by wiedziala żeś głupi
2022-01-29 22:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Walim Permalink8 +2 Walim
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję Ziębice:
Cytuję SS:
Piekiełko już ma swoją tragiczną historię z 2006r związana z rajdem...

Nie doszło by do tego gdyby Ci kibice stali w miejscu wyznaczonym. I nie doszło by do tego gdyby "porządkowy" widząc że ta dwójka przebywa w tym miejscu zatrzymał rajd aż kibice zaczną słuchać poleceń osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie swojego odcinka rajdu. Reasumując, trzeba zachować trochę dyscypliny na takich imprezach. Dobrze że jeszcze są ludzie chętni do udziału w organizacji takich rajdów.


Chcecie telefon do walimia? Organizujcie sobie w ziebicach
2022-01-28 19:16 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink7 +2 spajker.
RE: Czy przez Gęsiniec przejedzie rajd?
Cytuję Ziębice:
Cytuję SS:
Piekiełko już ma swoją tragiczną historię z 2006r związana z rajdem...

Nie doszło by do tego gdyby Ci kibice stali w miejscu wyznaczonym. I nie doszło by do tego gdyby "porządkowy" widząc że ta dwójka przebywa w tym miejscu zatrzymał rajd aż kibice zaczną słuchać poleceń osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie swojego odcinka rajdu. Reasumując, trzeba zachować trochę dyscypliny na takich imprezach. Dobrze że jeszcze są ludzie chętni do udziału w organizacji takich rajdów.

przerwać rajd oznacza zatrzymać go i rozpocząć na nowo. kibice wiedzą lepiej i jak tylko porządkowy się odwróci to wracają na swoje miejsce.
rajd to rajd to żywioł, samochody pędzą na poślizgu a gapie wychylają sie robiąc zdjęcia i ufając że kierowca zawsze sobie radzi z samochodem. sport to ryzyko a nie medytacja w kościele. kibicowanie to też ryzyko. jako kibic dostaniesz samochodem nożem krzesełkiem maczetą kamieniem pałą policyjną armatką wodną pięścią. bezpiecznie możesz oglądać szachy i kontynuować mecz szachowy 30 minut po jego przerwaniu. z wyścigiem tak się nie da a wieśniak po piwie zawsze wie lepiej i nie rozumie ryzyka dopóki nie oberwie samochodem w twarz.
2022-01-28 17:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.