23-letni wandal strzelał z wiatrówki do samochodów osobowych i ciągnika rolniczego. Zniszczył też wiatę przystankową. Teraz grozi mu pięć lat więzienia.

Do dewastacji doszło pod koniec października w Strzelinie i pobliskich miejscowościach. Policjanci odebrali zgłoszenie, że nieznany sprawca zbił tylną szybę samochodu osobowego. Zaledwie pół godziny później do komendy wpłynęło kolejne zgłoszenie o zniszczeniu szyby w autobusie. Jeszcze tego samego dnia uszkodzenia szyb zgłosili inni właściciele aut.
- Dodatkowo okazało się, że uszkodzona została szyba w wiacie przystankowej w Mikoszowie. Podczas oględzin policjanci zostali poinformowani przez mieszkańca sąsiedniej posesji o uszkodzeniu szyby ciągnika rolniczego. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink4 0 spajker.
RE: Strzelał do samochodów
prawo nie pozwala na to aby przeklinacwprzestrzenipublicznej.potkniesz się na krzywym chodniku i odruchowo powiesz o k........wa i jusz naruszyłeś prawo. dostajesz karę.
prawo pozwala jednak na to aby produkować repliki broni palnej. bandzior kupuje na necie taką replike strzelającą wodą albo śritem i wskakuje do banku albo do mieszkania w kominiarce i skutecznie straszy ludzi robiąc jakieś wymuszenie. jeżeli dozwolona jest produkcja replik brni to dozwolona powinna byc produkcja replik radiowozów i mundurów policyjnych aby bandziorom łątwiej się pracowało.
podrabia się dzisiaji adresy interentowe a pospolitych głupków przerabia się na ważnych polityków.
organy ścigania są zacofane i wolą złapać rowerzystę niż narazić się ściganiem pralni pieniędzy w kraskowie w której bawił sie i konsul generalny niemiec i komendant główny policji, którzy swoją personą nadawali pozory zacności austriackim mafiozom.
wniosek? pozory i podróbki powinny być ścigane pilniej niż rowerzyści bez lampki.
2023-11-23 13:22 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink3 0 cześ
RE: Strzelał do samochodów
Cytuję Leo:
Cytuję cześ:
To teraz go przywiązać i do niego strzelać z tej wiatrówki! Proste!!!

Tak niehumanitarne byłoby lepsza by była chłosta. :D

Z wiatrówki większa szansa że by zdechł!
2023-11-16 21:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Leo Permalink2 +1 Leo
RE: Strzelał do samochodów
Cytuję cześ:
To teraz go przywiązać i do niego strzelać z tej wiatrówki! Proste!!!

Tak niehumanitarne byłoby lepsza by była chłosta. :D
2023-11-16 20:57 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 0 cześ
RE: Strzelał do samochodów
To teraz go przywiązać i do niego strzelać z tej wiatrówki! Proste!!!
2023-11-16 18:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.