Uczestnictwo w programie wiąże się z udzielaniem zniżek na usługi lub towary dla rodzin wielodzietnych ( tj. rodziców mających na utrzymaniu trójkę i więcej dzieci, w wieku do 18 lat lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25-go roku życia)Serdecznie zapraszam wszystkie lokalne firmy handlowo-usługowe do udziału w programie „Strzelińska Karta Dużej Rodziny”. Celem tego przedsięwzięcia jest wspieranie rodzin wielodzietnych z terenu Miasta i Gminy Strzelin. Wprowadzenie karty ma ułatwić naszym mieszkańcom dostęp do kultury, aktywnego wypoczynku oraz wpłynąć na obniżenie codziennych wydatków wielodzietnych rodzin.

Uczestnictwo w programie wiąże się z udzielaniem zniżek na usługi lub towary dla rodzin wielodzietnych ( tj. rodziców mających na utrzymaniu trójkę i więcej dzieci, w wieku do 18 lat lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25-go roku życia). Przystępujące do programu lokalne przedsiębiorstwa uzyskają prawo do posługiwania się znakiem „Tu Honorujemy Strzelińską Kartę Dużej Rodziny”. Firmy uczestniczące w programie uzyskają pokaźne grono potencjalnych, stałych klientów, do których mogą kierować specjalne oferty dedykowane.

Jestem przekonana, że uczestnictwo w programie „Strzelińska Karta Dużej Rodziny” pozytywnie wpłynie na promocję Państwa firm i przyczyni się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Uważam, że udział w programie skutecznie zwiększy liczbę klientów, osiągane zyski oraz ociepli wizerunek Waszych firm.

Gmina Strzelin, która jest inicjatorem karty, będzie również czynnie uczestniczyła w programie. Rodziny wielodzietne będą korzystać z pakietu atrakcyjnych zniżek na usługi świadczone przez jednostki i instytucje podległe lokalnemu samorządowi.

Zainteresowanych udziałem w programie proszę o kontakt z osobą reprezentującą Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie, Panem Markiem Mierzwińskim (pokój nr 35 lub tel. nr 713921971 wew. 165).

 

Gorąco zapraszam do współpracy.

 

Dorota Pawnuk

Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.