Jednym z prelegentów był mł. insp. Jacek GałuszkaDziś w Starostwie Powiatowym w Strzelinie odbyła się debata społeczna, dotycząca bezpieczeństwa w powiecie strzelińskim. Organizatorem spotkania była Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie. Jednym z prelegentów był mł. insp. Jacek Gałuszka, były Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie, obecnie Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy.

Relacja z debaty w następnym wydaniu "Słowa".
W debacie uczestniczyli przedstawiciele urzędów, straży pożarnej, straży miejskiej i innych instytucji

Komentarze   

mieszkańcy Permalink7 +3 mieszkańcy
RE: Debata społeczna…
Powiem tak, jaki prelegent takie bezpieczeństwo. Mączka, nie chodzi o to, by Komendant był fajny czy nie fajny, ma być skuteczny, a prelegent był fajny. Fajne też było audytorium.
2015-04-28 00:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Mączka Permalink6 -4 Mączka
RE: Debata społeczna…
To był bardzo fajny Komendant w Strzelinie. Szkoda, że już go u nas nie ma.
2015-04-26 21:44 Cytować Zgłoś administratorowi
smiechu warte Permalink5 +1 smiechu warte
RE: Debata społeczna…
Cytuję stop obłudzie:
Ale naszło się tam tych obywateli.Widać,że sala "pęka w szwach".Społeczeństwo Strzelina "żywo" jest zainteresowane takimi sprawami jak bezpieczeństwo imprez masowych.NIc ważniejszego pod względem bezpieczeństwa obywateli w naszym miasteczku się nie dzieje?Istny raj na ziemi.Gdyby kierownictwo miejscowej komendy policji pochodziło ze Strzelina to wówczas komendant policji dowiedziałby się w sklepie stojąc w kolejce po mleko,albo plewiąc grządki na działce o tym co o nim i jego kolegach policjantach sądzą mieszkańcy miasta bez potrzeby zwoływania fikcyjnych nasiadówek,których efektem są jedynie sprawozdania wysyłane do Wrocławia.STOP OBŁUDZIE,STOP OBŁUDZIE!

Minusujecie mój post,to uzasadnijcie twierdzenie,że największą bolączką mieszkańców Strzelina są żle zabezpieczone imprezy masowe,których ty jest bez liku.T o nie korupcja,chuligaństwo,pijacy drący mordy po nocy tylko imprezy spędzają sen z powiek miejscowej policji.Panowie gdzie Wy żyjecie?
2015-04-26 16:19 Cytować Zgłoś administratorowi
aldi Permalink4 -7 aldi
RE: Debata społeczna…
wykop.pl/.../...

Kurcze coś mi to przypomina....
2015-04-26 07:44 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink3 -2 spajker
RE: Debata społeczna…
Cytuję wykonam_wyrok:
Debata społeczna bez społeczeństwa.

monolog zamiast debaty
2015-04-25 20:00 Cytować Zgłoś administratorowi
wykonam_wyrok Permalink2 +5 wykonam_wyrok
RE: Debata społeczna…
Debata społeczna bez społeczeństwa.
2015-04-25 11:14 Cytować Zgłoś administratorowi
stop obłudzie Permalink1 -1 stop obłudzie
RE: Debata społeczna…
Ale naszło się tam tych obywateli.Widać,że sala "pęka w szwach".Społeczeństwo Strzelina "żywo" jest zainteresowane takimi sprawami jak bezpieczeństwo imprez masowych.NIc ważniejszego pod względem bezpieczeństwa obywateli w naszym miasteczku się nie dzieje?Istny raj na ziemi.Gdyby kierownictwo miejscowej komendy policji pochodziło ze Strzelina to wówczas komendant policji dowiedziałby się w sklepie stojąc w kolejce po mleko,albo plewiąc grządki na działce o tym co o nim i jego kolegach policjantach sądzą mieszkańcy miasta bez potrzeby zwoływania fikcyjnych nasiadówek,których efektem są jedynie sprawozdania wysyłane do Wrocławia.STOP OBŁUDZIE,STOP OBŁUDZIE!
2015-04-24 14:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.