Pracownicy CUKiT w Strzelinie wykonują prace związane z zagospodarowaniem terenuNa terenie przy budynku byłego przedszkola przy ul. Piłsudskiego prowadzone są prace związane z budową strefy rekreacyjno-sportowej. W ostatnim czasie zamontowane zostały urządzenia siłowni zewnętrznej wykonane przez firmę Bodys z Warszawy.

Jak informuje Janusz Kaczan z Urzędu Miasta i Gminy Strzelin, w ramach zamówienia firma wykonała sześć urządzeń typu orbitrek, stepper, wioślarz, ławka do brzuszków, motyl, prasa nożna, a także ławkę z dwoma rowerkami. Ponadto Centrum Usług Komunalnych i Technicznych wykonuje prace związane z zagospodarowaniem terenu.
- Zakres robót obejmuje rozbiórkę chodników z płyt betonowych, rozbiórkę części starego ogrodzenia, dowóz ziemi i piasku oraz zasianie trawy. Po wykonaniu tych prac zostaną zamontowane pozostałe ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery – wyjaśnia Kaczan. Prace są kontynuacją zadania inwestycyjnego rozpoczętego w ubiegłym roku, w trakcie którego zakupiony został zestaw sprawnościowy street workout i utwardzono teren pod urządzenia siłowni zewnętrznej i stół do ping-ponga.

Komentarze   

mieszkaniec Permalink3 +4 mieszkaniec
RE: Powstaje strefa rekreacyjno-sportowa
A ten pan Kaczan to skąd się wziął w urzędzie gminy? O ile się orientuję, to żadnego konkursu nie było. Kolejny zatrudniony znajomy, tak jak kierownik USC?
2015-05-10 12:37 Cytować Zgłoś administratorowi
smu Permalink2 +2 smu
RE: Powstaje strefa rekreacyjno-sportowa
Jeszcze jedna "strefa rekreacyjno-sportowa"A kiedy władze wezmą się za realizację poważniejszych i trudniejszych zadan takich jak np:Modernizacja osrodka świiątecznego wypoczynku w Białym Kościele?
2015-05-10 09:42 Cytować Zgłoś administratorowi
terror Permalink1 -3 terror
RE: Powstaje strefa rekreacyjno-sportowa
Bardzo Wielkie brawa dla pani Burmistrz !!!
2015-05-08 21:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.