W Pławnej swoje talenty recytatorskie i wokalne prezentowali najmłodsi mieszkańcy wsiCiekawe popołudnie mieli mieszkańcy Pławnej w ubiegłą niedzielę. Na jedną imprezę złożyły się cztery różne: Dzień Dziecka, Matki i Ojca, a także oficjalne otwarcie odnowionego parku.
Wszystko zaczęło się o g.15.00, gdy przyjechała burmistrz Dorota Pawnuk przecięła wstęgę przy scenie. Sołtys Władysław Piotrowski nie krył zadowolenia z inwestycji w jego miejscowości. – Zamontowana została nowa siłownia na otwartym powietrzu, dwie wiaty oraz zadaszenie sceny – mówił. Inwestycja kosztowała około 90 tys. zł, z czego 25 tys. pozyskano z Unii Europejskiej.
Następnie na scenie odbyły się pokazy artystyczne, dzieci ze wsi czytały wierszyki i piosenki dla swoich mam i ojców. Wśród atrakcji znalazły się loteria fantowa i wóz strażacki. Był także zespół muzyczny, który przygrywał mieszkańcom do wieczora.Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.