Spotkanie komisji trwało ok 15 minW strzelińskim magistracie odbyło się kolejne posiedzenie Komisji RMS. Obecnych było pięciu spośród siedmiu radnych. Wybrali zespół do przeprowadzenia kontroli obsługi petentów oraz pracy UMiG. W jego skład weszły radna Iwona Kowalska oraz radna Magdalena Piotrowicz.
Zebrani przygotowali również projekt uchwały w sprawie Tomasza Mondrzejewskiego z dnia 29 maja 2015 r. na nienależyte wykonanie zadania związanego z przyznaniem przez burmistrza Strzelina środków publicznych na rzecz nieuprawnionego wnioskodawcy Gimnazjum nr 2 w Strzelinie. Jednogłośnie uznali skargę za bezzasadną. Taką opinię przedstawią w najbliższej sesji Rady Miejskiej Strzelina.
Komentarze   

spajker Permalink2 +6 spajker
RE: Wybrali zespół
no ale komisja kontrolująca pracę zespołu kontrolnego nie może pozostać niekontrolowana. należy ukonstytuować komisarza kontrolującego komisję nadzorującą pracę zespołu kontrolnego. po jakimś czasie należałoby skontrolować tego komisarza.
2015-07-03 16:08 Cytować Zgłoś administratorowi
dezyderata Permalink1 +10 dezyderata
RE: Wybrali zespół
Należy powołać teraz komisję konrolującą pracę zespołu kontrolnego.
2015-07-03 14:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.