Foto: WikiBurmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Strzelin, zainteresowanych usunięciem azbestu ze swoich nieruchomości do składania wniosków w tej sprawie. Wnioski o usunięcie azbestu należy składać w terminie do 31.12.2015 r. w pokoju nr 20 w biurze obsługi interesanta. We wniosku proszę podać adres nieruchomości, imię i nazwisko właściciela, telefon kontaktowy, ilość azbestu (m2 lub sztuki) oraz sposób zagospodarowania czy składowany, czy umieszczony na dachu, elewacji. W 2016 r. Gmina Strzelin będzie się ubiegać o dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na usunięcie azbestu. Więcej informacji pokój nr 41 oraz pod telefonem 71 39 21 971 wew. 115.

Komentarze   

Pracownik Permalink5 -6 Pracownik
RE: Pozbądź się azbestu
To skoro jest tak jak mówisz, to dobrze świadczy o Pani Burmistrz,, że Ci, którym nie może zaufac, jeszcze pracują.
2015-11-17 13:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Też pracownik. Permalink4 +6 Też pracownik.
RE: Pozbądź się azbestu
Zgadzam się całkowicie z "Do azbest". Trzeba być tu wewnątrz UMiG-u, ażeby odczuć wyraźne różnice w traktowaniu pracowników urzędu. Podział na "swoi" oraz "pozostali" pojawił się w 2012 roku, ustał tuż przed wyborami w 2014 roku, aby teraz jeszcze bardziej zaistnieć. To, że wszyscy dostają okolicznościowe nagrody pieniężne nie oznacza, że jest równo, przyjaźnie i serdecznie. Trzeba być ślepym, głuchym i głupim, aby nie dostrzegać tych podziałów i spłaszczać tematu do równego traktowania wszystkich przez obligatoryjne obdarowanie nagrodą finansową.
2015-11-17 07:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Do pseudopracownika Permalink3 -6 Do pseudopracownika
RE: Pozbądź się azbestu
O ile mi wiadomo, to wszyscy w urzędzie otrzymują nagrody parę razy w roku ( na święta, na Michała, na dzień samorządowca) i otrzymują wszyscy pracownicy, nie tylko lizusi.:-).
2015-11-16 20:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Do Azbest Permalink2 +7 Do Azbest
RE: Pozbądź się azbestu
Przykro mi czytać tego typu wypowiedzi, bo w tej ocenie naszych obecnych wybrańców zawarta jest ocena całego urzędu. Pracuję w UMiG od wielu lat i proszę mi wierzyć, mało kto z nas pracowników był zadowolony z ponownego wyboru Doroty Pawnuk na burmistrza Strzelina. Wielu z nas nie chciało nawet pójść do Jej gabinetu i pogratulować osiągniętego wyniku. Owszem, byli i są nadal wśród nas entuzjaści dokonanego wyboru. Ale kim Oni są. Stara kilkuosobowa postkomunistyczna świta oraz czerwona młodzieżówka. Nie jest naszą winą, że mamy takiego szefa urzędu. To nie my dokonaliśmy takiego wyboru, tego chciała większość ślepo głosujących zachęconych pustymi obietnicami i kłamliwymi rekomendacjami. Teraz my musimy męczyć się 4 lata przez cały ten wyreżyserowany spektakl medialny i tak osiągnięty sukces wyborczy. Stracony czas pełen personalnych rozgrywek, intryg, knowań, plot, szukania wrogów, faworyzowania "swoich" i udawania, że jest wszystko O.K. Tęsknimy za normalnością, za okresem, w którym praca decydowała o pochwale, o awansie i nagrodach, a nie jak obecnie lizusostwo i wazeliniarstwo. Najstarsi pracownicy mówią, że jest to najgorszy okres ich pracy w urzędzie. Jeszcze prawie 3 lata udręki w tym towarzystwie, no chyba, że zwycięski PIS zrobi zapowiadany porządek w kraju i w terenie. Tego oczekujemy od PIS-u i od wyborców - mieszkańców miasta i gminy Strzelin.
2015-11-16 18:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Azbest Permalink1 +8 Azbest
RE: Pozbądź się azbestu
Dla mnie azbestem jest obecny Zarząd Miasta i Gminy Strzelin wraz jego Radą Miejsko-Gminną. Tylko jak się tego paskudztwa pozbyć. Do kogo mam się zwrócić o poradę lub informację w tej sprawie, gdzie mam złożyć wniosek dotyczący usunięcia tej szkodliwej materii. Proszę o podpowiedź.
2015-11-13 18:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.