Członkowie lokalnych struktur Polskiego Związku Niewidomych złożyli sobie noworoczne życzenia (fot. UMiG Strzelin)Niedawno odbyło się spotkanie opłatkowe członków lokalnych struktur Polskiego Związku Niewidomych. Na świątecznym stole w restauracji Sezam nie zabrakło wigilijnych przysmaków, m.in. barszczu z uszkami, pierogów z kapustą oraz karpia. Najważniejsze były jednak noworoczne życzenia, które uczestnikom spotkania złożyły prezes dzierżoniowskiego koła PZN Elżbieta Lipińska oraz burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk.
Jak przypomina UMiG, od maja 2015 r. lokalne koło PZN wchodzi w skład koła w Dzierżoniowie. Powodem takiej decyzji była zbyt niska liczebność naszego koła. Minimalna liczba członków to 35 osób, a strzelińskie zrzeszało zaledwie 23 mieszkańców powiatu strzelińskiego.Komentarze   

kontestator Permalink1 +17 kontestator
RE: Opłatek niewidomych
Kiedy będzie spotkanie opłatkowe z kilkoma tysiącami mieszkańców gminy Strzelin wyjeżdżających codziennie do innych gmin za pracą? Ludzie muszą "emigrować" dzień w dzień za pracą by za zarobione pieniądze opłacić lokalne podatki na utrzymanie armii "samych swoich" w strzelińskich urzędach. Myślę, że za ten codzienny trud im też się coś należy.
2016-01-22 19:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.