Minął termin składania ofert na remont ulicy Ślepej w Wiązowie. Zgłosiło się trzech wykonawców. Gmina Wiązów wybrała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ZURB” s. c. z Borowa.
Firma zaoferowała najkorzystniejszą cenę, nieco ponad 67 tysięcy złotych oraz 60-miesięczną gwarancję. W ramach inwestycji zostaną wykonane prace przygotowawcze (wykonanie podbudowy, profilowanie i zagęszczenie podłoża, usunięcie humusu w miejscach, gdzie zostanie poszerzona nawierzchnia i uzupełnienie ubytków) oraz skropienie nawierzchni drogi wiążącą warstwą asfaltu, a następnie wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej grysowej. Remont drogi powinien zakończyć się do 30 września 2020 roku.
Tekst ukazał się w 24 (1013) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

Wiązowianin Permalink1 +1 Wiązowianin
RE: Asfalt na Ślepej
Jestem mieszkańcem wiązowa, tzw. rdzennym. Bardzo się cieszę że, mamy ulicę ślepą! jest ona głównym węzłem komunikacyjnym, nie wiem ile lat czekaliśmy na jej renowację! Z tej okazji porozumieliśmy się z sąsiadami i w najbliższą niedzielę będziemy namawiać księdza proboszcza namawiać by tez uczestniczył w tak zacnym wydarzeniu. Pozdrawiam serdecznie.
2020-07-07 22:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.