Mieszkańcy ulicy Ślepej wiele lat czekali na remont drogi
Minął termin składania ofert na remont ulicy Ślepej w Wiązowie. Zgłosiło się trzech wykonawców. Gmina Wiązów wybrała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ZURB” s. c. z Borowa.
Firma zaoferowała najkorzystniejszą cenę, nieco ponad 67 tysięcy złotych oraz 60-miesięczną gwarancję. W ramach inwestycji zostaną wykonane prace przygotowawcze (wykonanie podbudowy, profilowanie i zagęszczenie podłoża, usunięcie humusu w miejscach, gdzie zostanie poszerzona nawierzchnia i uzupełnienie ubytków) oraz skropienie nawierzchni drogi wiążącą warstwą asfaltu, a następnie wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej grysowej. Remont drogi powinien zakończyć się do 30 września 2020 roku.
Tekst ukazał się w 24 (1013) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Wiązowianin
RE: Asfalt na Ślepej
Jestem mieszkańcem wiązowa, tzw. rdzennym. Bardzo się cieszę że, mamy ulicę ślepą! jest ona głównym węzłem komunikacyjnym, nie wiem ile lat czekaliśmy na jej renowację! Z tej okazji porozumieliśmy się z sąsiadami i w najbliższą niedzielę będziemy namawiać księdza proboszcza namawiać by tez uczestniczył w tak zacnym wydarzeniu. Pozdrawiam serdecznie.
0

Przeczytaj także