vKilka tygodni temu pisaliśmy, że prace związane z przebudową ulicy Ślepej w Wiązowie zostały wstrzymane i nie udało się ich zakończyć w pierwotnie planowanym terminie, tj. do 30 września. Jak wyjaśnił burmistrz Wiązowa, Jerzy Krochmalny, konieczne było ponowne wykonanie pomiaru geodezyjnego, ponieważ pojawiły się wątpliwości, dotyczące szerokości nowej drogi.
Zaznaczył, że udało się już wyjaśnić zaistniałą sytuację, a wykonawca –Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ZURB” z Borowa – do końca października ma zakończyć prace związane z przebudową. Po remoncie mieszkańcy będą się cieszyć asfaltową nawierzchnią. Koszt przebudowy ulicy Ślepej to nieco ponad 67 tysięcy złotych.
Tekst ukazał się w 41 (1030) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

Jan1 Permalink1 +2 Jan1
RE: Nowa droga do końca miesiąca
Zapraszam na drogę Kondratowice - Brochocinek i Brochocinek - Pożarzyce. Dziury że koło można zgubić ale gazetka nawet nie powie słowa o nieudolności zarządu dróg. Wszystkie drogi w gminy Kondratowice to kpina a Pani starosta co na to? gdzie podziały się tysiące na projekt drogi Kondratowice - Białobrzezie? A te plamy które łatają to jest porażka.
2020-10-30 18:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.