Jeden z mieszkańców gminy Wiązów w rozmowie z naszym dziennikarzem poprosił, aby nagłośnić temat niebezpiecznych schodków pod jednym ze sklepów nieopodal wiązowskiego rynku. Nasz Czytelnik zauważył, że kamienne schodki nie były remontowane od wielu lat, a ich stan pozostawia wiele do życzenia.
Występują liczne nierówności, które stwarzają realne zagrożenie, szczególnie dla ludzi starszych. Za pośrednictwem gazety apelujemy więc do osób odpowiedzialnych za ich stan, aby rozważyły remont, który z pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w tym miejscu, a także poprawi estetykę.

Komentarze   

MIESZKANIEC Permalink1 0 MIESZKANIEC
RE: Skarżą się na stare schodki
Wreszcie się ktoś zainteresował. Wchodzą do Wimaru aktualnie Kupiec można sobie nogi skręcić, albo zęby wybić. Szkoda że nie zostały zrobione zdjęcia reszty schodów prowadzących do sklepu. Stan jeszcze gorszy!
2021-09-14 00:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.