To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Działające pond pół wieku koło PZW Wiązów nie istnieje. Dlaczego tak się stało i co z wędkarzami, którzy do niego należą?
Przypomnijmy, że w niedzielę, 24 października, o godz. 9 rano odbyło się zebranie wyborcze, na które, oprócz Adama Suchoraba przybył również prezes okręgu wrocławskiego. Niestety, ze względu na bardzo niską frekwencję (zaledwie kilka osób) zebranie nie mogło spełnić wymogów, jakie są niezbędne, by wybrać zarząd i pozostałe władze koła. - W sali gminnej biblioteki odbyło się nadzwyczajne walne zgromadzenie, którego celem było wybranie władz koła – mówi uczestniczący w nim przedstawiciel Okręgu Wrocławskiego PZW Adam Suchorab. - Wybrany miał być zarząd i pozostałe organy koła, czyli komisja rewizyjna i sąd koleżeński. Niestety, w drugiem terminie pojawiło się tylko 5 osób. Było to za mało, by zebranie było ważne, gdyż sam zarząd musi liczyć minimum 5 osób. Do tego dojść muszą jeszcze członkowie pozostałych organów. Jak widać nie było wymaganego minimum – dodaje Suchorab.
Tekst ukazał się w nr 43 (1082) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

cześ Permalink5 0 cześ
RE: Decyzja zapadła – koniec koła PZW Wiązów
Cytuję DADA:
SZCZUPAK TO KRÓL WÓD !

szczupak je guwno :D
2021-12-13 14:37 Cytować Zgłoś administratorowi
DANIELITO Permalink4 0 DANIELITO
DANIO
[censored] PZW . Tylko przypałowe akcje z moimi ziomami rybakami !!
2021-12-07 21:49 Cytować Zgłoś administratorowi
DADA Permalink3 0 DADA
Danio
SZCZUPAK TO KRÓL WÓD !
2021-12-07 21:48 Cytować Zgłoś administratorowi
rybok Permalink2 +1 rybok
RE: Decyzja zapadła – koniec koła PZW Wiązów
walić PZW !!!
2021-11-22 10:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -1 Cześ
RE: Decyzja zapadła – koniec koła PZW Wiązów
Niech się wali na ryj PZW!!! My mamy własne stowarzyszenie Nasza woda!!!
2021-11-21 13:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.