W Wiązowie odbyło się zebranie Stowarzyszenia Wędkarskiego Nasza Woda. Uczestniczyło w nim ponad 30 osób, choć Stowarzyszenie liczy 226 członków (stan na koniec 2021 roku). Przewodniczącym obrad był prezes Stowarzyszenia Jan Dobras, który przedstawił porządek zebrania, który w głosowaniu został zatwierdzony.
W dalszej części przedstawiono program imprez i zawodów, które się odbyły w ubiegłym roku, a także poinformowano o przeprowadzonych zarybieniach. I tak, do akwenów w Kalinowej i na „cegielni” wpuszczono 4,8 kg narybku sandacza, 100 kg pstrąga tęczowego, 1600 kg karpia i amura oraz 14 kg narybku węgorza. Prezes mówił także o akcjach sprzątania akwenu w Kalinowej oraz o remontach, np. drogi dojazdowej.
Tekst ukazał się w nr 13 (1101) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink1 0 Cześ
RE: Ważne zmiany czekają wędkarzy
Może w końcu coś się zacznie dziać pod wodzą stowarzyszenia "Nasza Woda" bo za pzw to nic tylko składki płać i płacz.
2022-04-05 17:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.