Na wieczorzy z poezją każdy mógł zaprezentować swoje wiersze o jesieni. Foto GBP WiązówDługie jesienne wieczory sprzyjają refleksjom i melancholii. Dlatego w piątek 13 listopada miłośnicy żywego słowa spędzili wieczór z poezją w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie.
Uczestnicy w nastrojowym blasku świec, przy filiżance kawy i szarlotce, wsłuchiwali się w interpretacje wierszy, recytowanych przez uczestników. Tematem przewodnim spotkania była obecna pora roku, więc uczestnicy mieli okazję zasłuchać się w poezją malowaną wszystkimi barwami jesieni.
Większość zaprezentowała własne utwory. Niektórzy przeczytali wiersze znanych autorów, które o tej porze roku są bliskie ich sercu. Nastrój wieczoru dopełniała subtelna muzyka i jesienne krajobrazy wyświetlane na ekranie.
– Jesienna nostalgia zachęciła do przyjścia wielu sympatyków poezji, zarówno młodszych jak i starszych – powiedziała Małgorzata Krupa, dyrektor GBP w Wiązowie. – Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, dostarczyło wielu pozytywnych emocji i pozwoliło choć na chwilę oderwać się od codziennej prozy życia. Jesień zamknęła cykl spotkań „Czterech pór roku z poezją”. Kolejne spotkania odbędą się w 2016 roku.
Komentarze   

zbyszek m. Permalink1 0 zbyszek m.
RE: Zadumanie i refleksja
Tylko wierszokletów tu w Wiązowie brakowało nam do szczęścia. Będą teraz peany na cześć naszego Umiłowanego Dobroczyńcy. Brawo.
2015-12-06 17:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.