Wizytę kanoniczną w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Kucharzowicach przeprowadzi biskup Jacek Kiciński. Foto: Kuria Metropolitalna Wrocławska
Wizytę kanoniczną w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Kucharzowicach przeprowadzi biskup Jacek Kiciński. Foto: Kuria Metropolitalna Wrocławska
Proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Kucharzowicach ks. Waldemar Cwynar zapowiada, że w najbliższym czasie odbędą się w parafii dwa ciekawe wydarzenia. W niedzielę, 25 września, o godz. 15 do kościoła w Bąkowie przyjedzie ks. Arkadiusz Chwastyk, który jest sędzią w Sądzie Duchownym. Najpierw kapłan odprawi Mszę Świętą, a następnie wygłosi konferencję i będzie odpowiadał na pytania parafian. – Opowie m.in. o orzeczeniach o nieważności małżeństwa, separacji małżonków i wszelkiego rodzaju sprawach, z którymi wierni (przede wszystkim żyjący w związkach niesakramentalnych) udają się do Sądu Duchownego – tłumaczy ks. Waldemar Cwynar. Dzień wcześniej, 24 września, w parafii odbędzie się natomiast wizytacja kanoniczna. Przeprowadzi ją ks. biskup Jacek Kiciński, konsekrowany na biskupa pomocniczego we Wrocławiu 19 marca 2016r. Ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii (14 osób z Kucharzowic i Bąkowa) i odwiedzi dwójkę chorych. Będzie to pierwsza wizyta nowego biskupa w tej parafii.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także