Ninie jest smutno i bardzo chce pomóc dziadkowi. Na jej internetowy wpis odpowiedzieli rówieśnicy, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły Niny. Każdy pomaga, jak potrafi.
W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o akcji charytatywnej, jaką przeprowadzili mieszkańcy Borka Strzelińskiego. Oddaliśmy również głos siedmioletniej Ninie, wnuczce pana Piotra, który zachorował, a leczenie jest bardzo drogie.
Zapowiadaliśmy na naszych łamach, że w szkole, do której uczęszcza Nina, przygotowywany jest koncert charytatywny dla dziadka Piotra. I stało się. Na oficjalnej stronie internetowej szkoły w Borku Strzelińskim można obejrzeć efekt wspólnej pracy dzieci i dorosłych.
Koncert zatytułowano „Z serca dla serca”. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa występy poszczególnych artystów nagrywano oddzielnie, żeby później połączyć je w jeden koncert.
Do wysłuchania koncertu zaprosiła Dorota Kawałko-Wrona, dyrektor szkoły w Borku Strzelińskim. Jako pierwsza wystąpiła Lenka Woźniak, która zagrała na skrzypcach.
Nina gorąco, z całego serca, podziękowała wszystkim darczyńcom za pomoc
Jak pomóc?
Zainteresowanych pomocą Piotrowi Jadżynowi, dziadkowi Niny, prosimy o logowanie się na portalu zrzutka.pl i wpisanie do wyszukiwarki hasła: POMOC DLA MOJEGO DZIADKA. Zdjęciem profilowym zbiórki jest to, na którym Nina jest razem ze swoim dziadkiem. Publikujemy je również w „Słowie Regionu”.
Pomóc można również przekazując 1% podatku z rocznego rozliczenia podatkowego za 2020 r. W rubryce KRS należy wpisać: 0000270809, a w rubryce cel: Jadżyn, 14410.


Tekst ukazał się w nr 10 (1049) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.