Radni wpisali do budżetu gminy dwa poważne remonty. Jeden poprawi sytuację na drogach, drugi dotyczy ważnej instytucji publicznej. W sumie będzie to kosztowało kilkaset tysięcy złotych.
Jedna z uchwał przyjętych na marcowym posiedzeniu borowskiej rady dotyczyła budżetu gminy. Do gminnej kasy wpłynęło dodatkowo nieco ponad 420 tys zł, a wydatki zwiększono o prawie 630 tys. zł. Dodatkowe pieniądze pochodzą z państwowych funduszy celowych i wpływów z podatków i opłat lokalnych. Po ostatnich zmianach budżet gminy Borów po stronie dochodów opiewa na kwotę 23 mln zł, bez kilku tysięcy zł, a po stronie wydatków na niespełna 25 mln zł. Deficyt budżetu wynosi na tę chwilę nieco ponad 1,8 mln zł.
Tekst ukazał się w nr 11 (1050) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.