Trwa Narodowy Program Szczepień. W każdej gminie działają tzw. punkty szczepień. W gminie Wiązów chęć szczepienia pacjentów wyraziły początkowo trzy przychodnie. Jedna z nich zrezygnowała jednak już w styczniu.
Do redakcji naszej gazety zatelefonował mieszkaniec gminy Wiązów, który jest jednocześnie pacjentem przychodni doktor Teresy Szczypel. Mężczyzna chciał wiedzieć, co ma zrobić w sytuacji, kiedy jego lekarz rodzinny nie oferuje możliwości szczepień przeciwko COVID-19. Doktor Teresa Szczypel rzeczywiście zrezygnowała z możliwości szczepienia pacjentów już 12 stycznia, a więc jeszcze przed tym, jak ruszyły zapisy dla seniorów 80+. Na łamach Słowa Regionu wielokrotnie informowaliśmy, jak wygląda procedura zapisów na szczepienia.
Tekst ukazał się w nr 9 (1048) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.pl

Komentarze   

Gość Permalink5 0 Gość
Filmik
Wpiszcie w google - filmik wycieczka po szpitalu w Toruniu. Jeżeli to prawda to...
2021-03-28 16:33 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink4 0 cześ
RE: Szczepienie w każdym punkcie
Cytuję Ziomol:
Cytuję cześ:
Szczepionki niosą śmierć!

A [censored]izm i miernota umysłowa - śmierć w postępie geometrycznym...
No ale co ja mówię , i tak tego nie zrozumiesz....
Bez szczepienia umrze duuuuuuużo więcej...
panimajesz ???

To się zaszczep, zobaczymy kto wygra bo ja mieszkam z osobą która miał potwierdzony kowid a ja do dziś jestem zdrowy bez szczepionki, jakim cudem się nie zaraziłem???
2021-03-28 13:51 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +1 spajker.
Cytuję cześ:

śmierć dla wirusa niosą tak na 90% to chyba fakt a dla człowieka niosą chwilowo ratunek przed śmiercia a w dłuższej perspektywie to jeszcze nie wiadomo. poza tym ludzie i tak się zabijają z byle powodu to szczepionka tylko im pomoże w robocie. szkoda tylko że jak od szczepionki ktoś umrze to umrze bogata rasa biała a nie murzyni azjaci czy latynosi, których na szczepionki nie stać. ten wirus to jak armia radziecka możesz z nim walczyć albo możesz powiedzieć że broń przeciwko armii czerwonej jest zabójcza i lepiej jej nie używać.
najlepszym sędzią w tej sprawie będzie czas.
2021-03-27 09:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Ziomol Permalink2 0 Ziomol
Cytuję cześ:

A [censored]izm i miernota umysłowa - śmierć w postępie geometrycznym...
No ale co ja mówię , i tak tego nie zrozumiesz....
Bez szczepienia umrze duuuuuuużo więcej...
panimajesz ???
2021-03-26 23:31 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 +1 cześ
NIE NIE NIE
2021-03-26 20:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.