W gminie Wiązów działają obecnie dwa punkty szczepień. Foto: ilustracyjne
Trwa Narodowy Program Szczepień. W każdej gminie działają tzw. punkty szczepień. W gminie Wiązów chęć szczepienia pacjentów wyraziły początkowo trzy przychodnie. Jedna z nich zrezygnowała jednak już w styczniu.
Do redakcji naszej gazety zatelefonował mieszkaniec gminy Wiązów, który jest jednocześnie pacjentem przychodni doktor Teresy Szczypel. Mężczyzna chciał wiedzieć, co ma zrobić w sytuacji, kiedy jego lekarz rodzinny nie oferuje możliwości szczepień przeciwko COVID-19. Doktor Teresa Szczypel rzeczywiście zrezygnowała z możliwości szczepienia pacjentów już 12 stycznia, a więc jeszcze przed tym, jak ruszyły zapisy dla seniorów 80+. Na łamach Słowa Regionu wielokrotnie informowaliśmy, jak wygląda procedura zapisów na szczepienia.
Tekst ukazał się w nr 9 (1048) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Gość
Filmik
Wpiszcie w google - filmik wycieczka po szpitalu w Toruniu. Jeżeli to prawda to...
0
Gravatar
cześ
RE: Szczepienie w każdym punkcie
Ziomol powiedziała :
cześ powiedziała :
Szczepionki niosą śmierć!
A [censored]izm i miernota umysłowa - śmierć w postępie geometrycznym...No ale co ja mówię , i tak tego nie zrozumiesz....Bez szczepienia umrze duuuuuuużo więcej...panimajesz ???
To się zaszczep, zobaczymy kto wygra bo ja mieszkam z osobą która miał potwierdzony kowid a ja do dziś jestem zdrowy bez szczepionki, jakim cudem się nie zaraziłem???

0
Gravatar
spajker.
RE: Szczepienie w każdym punkcie
cześ powiedziała :
Szczepionki niosą śmierć!
śmierć dla wirusa niosą tak na 90% to chyba fakt a dla człowieka niosą chwilowo ratunek przed śmiercia a w dłuższej perspektywie to jeszcze nie wiadomo. poza tym ludzie i tak się zabijają z byle powodu to szczepionka tylko im pomoże w robocie. szkoda tylko że jak od szczepionki ktoś umrze to umrze bogata rasa biała a nie murzyni azjaci czy latynosi, których na szczepionki nie stać. ten wirus to jak armia radziecka możesz z nim walczyć albo możesz powiedzieć że broń przeciwko armii czerwonej jest zabójcza i lepiej jej nie używać.najlepszym sędzią w tej sprawie będzie czas.

0
Gravatar
Ziomol
RE: Szczepienie w każdym punkcie
cześ powiedziała :
Szczepionki niosą śmierć!
A debilizm i miernota umysłowa - śmierć w postępie geometrycznym...No ale co ja mówię , i tak tego nie zrozumiesz....Bez szczepienia umrze duuuuuuużo więcej...panimajesz ???

0
Gravatar
cześ
NIE NIE NIE
Szczepionki niosą śmierć!
0

Przeczytaj także