Remont mostu spowodował problemy z dostaniem się do wioski. Objazd jest, ale są też kłopoty z poruszaniem się po wyznaczonej drodze. Po deszczach była ona praktycznie nieprzejezdna. Jak długo potrwają te niedogodności?
Do naszej redakcji zatelefonował były mieszkaniec Boguszyc, który w weekend odwiedzał rodzinę w tej miejscowości. – To wioska odcięta od świata – usłyszeliśmy w słuchawce. Mężczyzna opowiedział o objeździe przez Marcinkowice, jaki został wyznaczony na czas remontu mostu w Boguszycach. Okazało się, że jest to ponadkilometrowy odcinek drogi śródpolnej, która po ulewnych deszczach, jakie nie oszczędzały tego terenu w ostatnich tygodniach sierpnia, była praktycznie nieprzejezdna. Tak po ulewnych deszczach wyglądał wyznaczony przez gminę objazd dla mieszkańców Boguszyc. Foto: Czytelnik
Tekst ukazał się w nr 34 (1073) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Lila Permalink2 0 Lila
RE: Wioska odcięta od świata?
Nie ona jedna.
2021-09-20 15:59 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 -2 spajker.
RE: Wioska odcięta od świata?
ja spajker mieszkam w polu. mój sąsiad jozin z bazin mieszka 5 kmów ode mnie. spadł deszcz. żądam aby władze wybudowały 3pasmówkę do mojego domostwa abym swoim 40to letnim traktorem na zakupy mógł dojechać i aby moja odwiedzająca mnie raz na 40 lat rodzina nie brudziła swojego 40to letniego passata błotem z pola. a ten most proszę pomalować na inny kolor. mam 40 hektarów pola i frajernia z wrocka będzie u mnie niedługo działki budowlane kupować . 180 zeta za mkw. dojazd nowym mostem gratis.
2021-09-20 15:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.