Ci młodzi ludzie już za chwilę będą posiadaczami nowiuteńkich laptopów wraz z oprogramowaniem. Na zdjęciu po prawej poseł Hreniak, a obok wójt Grochowski. Foto: GBP Borów
Miła uroczystość odbyła się w bibliotece w Borku Strzelińskim. Dzieci z gminy Borów otrzymały nowiuteńkie laptopy wraz z oprogramowaniem. W sumie było ich 83 i wszystkie skorzystały z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w części skierowanej do samorządów. Przekazany dzieciom sprzęt kosztował prawie 265 tys. zł.
W uroczystości uczestniczył Paweł Hreniak, poseł na Sejm RP, który odwiedził gminę Borów, a konkretnie Borek Strzeliński, na zaproszenie wójta Waldemara Grochowskiego.
Na ten temat pisaliśmy w nr 39 (1127) wydaniu papierowym Słowa Regionu

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także