Kolejny przykład skuteczności wspólnych działań lokalnej społeczności. Pomysł jest taki, żeby ze świetlicy mogli korzystać mieszkańcy trzech wiosek.
Budowa świetlicy wiejskiej to zwykle wydatek ok. 1 mln zł. Nie inaczej będzie tym razem. Brzezica otrzyma nowiuteńką świetlicę, która stanie na działce, gdzie dziś stoi stara świetlica. Mówienie o tym budynku, że jest/była to świetlica jest trochę na wyrost. Jego stan techniczny uniemożliwiał korzystanie z niego.
Nowa świetlica będzie budynkiem parterowym z dwuspadowym dachem.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

TruckdriverDST Permalink2 +2 TruckdriverDST
RE: Ruina do rozbiórki
Element rynny już ktoś pop....ł. Łapy tylko ucinać przy samej du..e.
2023-05-26 13:48 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Ruina do rozbiórki
szkoda. wystarczyło wydać 20 000 000,- zeta i już rudera byłaby jak nowa 60cio ltatka w skrórze 20to latki. po co zjeść wazywo świerze jak można zjeść warzywo przetworzone przez układ wydalniczy.
żałuję że wybory są co kilka ta a nie ci kilka tygodni. takie wybory wybudzają z intelektualne j śpiączki i z narcystycnego samozachwytu tych, który pracują raz na 4 lata a nie na co dzień.
2023-05-26 10:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.