Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Wspólnie pokażmy, że na Dolnym Śląsku są nie tylko ciekawe miejsca, ale i mieszkają w nim fantastyczni ludzie! W imieniu marszałka Cezarego Przybylskiego, Wydział Promocji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs dla uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami pt. „Dolny Śląsk. Moja okolica - niech i Was zachwyca!”.

Kto może wziąć udział?
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ich nauczycieli lub rodziców. Wystarczy zebrać max. 5 osobową ekipę, poprosić o pomoc pełnoletniego opiekuna (nauczyciela lub rodzica) i wykonać zadanie. Może to być klasowa grupa, osiedlowa paczka, skrzyknięta przyjacielska ekipa. To od Was zależy kogo weźmiecie do swojego projektu.
Jakie jest zadanie?
Zadaniem uczestników jest nakręcenie filmu (max 5 minutowego) lub wykonanie prezentacji multimedialnej o tematyce „Dolny Śląsk. Moja okolica – niech i Was zachwyca!” Niech będzie to Wasza miejscowość, najbliższe tereny, okolica którą szczególnie uwielbiacie. Wasz azyl, miejsce z którego czerpiecie inspirację lub w którym najchętniej spędzacie czas. Po prostu miejsce godne polecenia innym osobom.
Terminy i nagrody
Zgłoszenia na konkurs można zgłaszać do 31 lipca 2019 roku. Swoje prace wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe wymogi znajdziecie w regulaminie załączonym na stronie www.umwd.pl w zakładce aktualności oraz na facebook.com/DolnySlaskPL.
Urząd marszałkowski wybierze 3 zwycięskie grupy, których członkowie zostaną nagrodzeni zestawami gadżetów i artykułów sportowych z logo Dolnego Śląska. Będą to produkty, które umilą wolny czas, ułatwią podróżowanie oraz zachęcą do odwiedzania i jeszcze dokładniejszego poznawania naszego regionu. Nie zabraknie również biletów do największych dolnośląskich atrakcji.
Zatem, aparaty, kamery i komputery w dłoń. I… do dzieła!

Komentarze   

... Permalink1 +5 ...
RE: Pokaż „swój” Dolny Śląsk i wygraj nagrody!
U nas można pokazać dziury :D w mieście, powiecie, dziurawe drogi, syf w miescie, rajdy na Rynku i meneli na ławeczkach w niedziele na Rynku :D pijacy pod kamerami.. kosze pełne butelek po tanich "balonach " kupowane w monopolowym naprzeciw ...
2019-06-06 22:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz