W najnowszym, 1028 numerze Słowa Regionu, piszemy o akcji policji i innych służb, które zostały postawione na nogi po alarmie, że w kilku szkołach podłożona została niebezpieczna substancja.
Piszemy także o piracie drogowym, który uciekając przed policją uszkodził kilka aut.
Jest też artykuł o poważnych zmianach, jakie się szykują w najbliższym czasie w służbie zdrowia w Przewornie. Pracowity okres mieli także radni z kilku gmin i w powiatu. Jak się okazuje na niektórych sesjach było „gorąco”. Ważą się losy szpitala. Jaka zapadnie decyzja?
Już za kilka dni rusza w powiecie duża impreza motoryzacyjna. Piszemy o szczegółach.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.