W dniach 4-5.09.2021 r. na terenie Stadionu Wrocław przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się 10. edycja Targów Mieszkaniowych organizowana przez wrocławską firmę WRO-EXPO. Weźmie w nich udział tradycyjnie kilkudziesięciu wystawców, czyli firm deweloperskich prezentujących odwiedzającym swoje inwestycje. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących.
Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym targi także doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych, które są niezwykle ważne dla kupujących mieszkanie czy dom. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.
Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych we Wrocławiu znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa.
Organizatorzy Targów Mieszkaniowych WRO-EXPO przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, wzięcie kredytu w czasie pandemii, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.
Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny.
Organizatorzy zachęcają do skorzystania z komunikacji miejskiej. Dla zmotoryzowanych otwarte będą parkingi na terenie Stadionu, przy ul. Królewieckiej, Lotniczej i pod AOW – wjazd od ul. Szczecińskiej i ul. Maślickiej.

Godziny otwarcia:
sobota 4 września – w godz. 10.00–17.00
niedziela 5 września – w godz. 10.00–16.00
Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.