Młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Prusach na pamiątkowym zdjęciu po lekcji dydaktycznej, która odbyła się w Urzędzie Gminy Kondratowice (Foto: facebook ZSP Prusy)
We wtorek, 20 czerwca, uczniowie kl. V i kl. III gimnazjum zespołu Szkół Publicznych w Prusach uczestniczyli w lekcji dydaktycznej, która odbyła się w Urzędzie Gminy Kondratowice. - Spotkałem się z uczniami na dole przed urzędem. Opowiedziałem trochę o historii i o tym, czym się zajmujemy.
Następnie młodzież obejrzała mój gabinet, po czym udaliśmy się z wizytą do biur, które znajduję się w budynku. Potem przenieśliśmy się do sali obrad, gdzie młodzież zadawała wiele pytań - relacjonował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak. Wspomniał także, że starsi pytali szczególnie o procedurę wydawania dowodów osobistych. - Namawiałem też młodzież, żeby czynnie uczestniczyła w zebraniach wiejskich, gdyż są tam przyznawane pieniądze na daną miejscowość. Ważne, żeby ich potrzeby były zauważane - dodał wójt.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.