W poniedziałek, 29 kwietnia, w sali obrad Urzędu Gminy Kondratowice odbyła się miła uroczystość. Wójt Tomasz Gracz, wraz z przewodniczącym Rady Gminy Kondratowice, nadawał akty urodzenia oraz upominki rodzicom dzieci, które urodziły się w gminie od początku roku. - Narodzenie dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. W imieniu wspólnoty samorządowej życzę, aby dzieci wyrosły na zdrowych i mądrych obywateli naszego państwa - powiedział wójt.
Matki, które tego dnia pojawiły się w urzędzie, nie kryły zadowolenia z otrzymanych prezentów. Cieszyły się, iż samorząd pamięta o tak istotnym momencie w życiu rodziny, jakim są narodziny dziecka. Gmina Kondratowice to jedyny samorząd w naszym powiecie, który organizuje tego typu spotkania. Po części oficjalnej, goście zasiedli wspólnie do słodkiego poczęstunku.

Komentarze   

Jedyny urzad Permalink1 0 Jedyny urzad
...
Może na szczęście jedyny. Dzięki rodo nic nie można. Skąd niby pobrane zostały dane dzieci, rodziców adresy .... na wszystko wymagana jest zgoda teraz ....
2019-05-14 14:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.