Podpisywanie umowy z firmą RUKAW ostatnich dniach gmina Kondratowice podpisała dwie ważne umowy. Pierwsza z nich dotyczy dokumentacji projektowej dla nowego budynku przedszkola...
Druga projektu budowlanego świetlicy w Księginicach Wielkich. Gmina zdecydowała się na nowy budynku przedszkola, ponieważ to w Górce Sobockiej ma wiele barier architektonicznych i środowiskowych. Po rozstrzygnięciu konkursu na wykonawcę dokumentacji projektowej, gmina weszła we współpracę z firmą RUKA Projekt Sp. z o. o. z Legnicy. W zakres dokumentacji projektowo-kosztorysowej wchodzi także wizualizacja nowego budynku, która ma zostać przedstawiona na jednej z sesji Rady Gminy. Wówczas mieszkańcy uzyskają więcej informacji.
Również tego samego dnia podpisano umowę z Zakładem Remontowo-Budowlanm Stanisław Trzaskowski ze Strzelina na opracowanie projektu budowlanego świetlicy w Księginicach Wielkich. Obecnie mieszkańcy tej wsi na zebrania wiejskie wykorzystują salę gimnastyczną.
Opracowane dokumentacje projektowe powinny być gotowe pod koniec roku. Wtedy gmina będzie mogła składać wnioski do programów unijnych o dofinansowanie tych dwóch inwestycji.Komentarze   

Mieszkaniec gminy Permalink1 +1 Mieszkaniec gminy
Przedszkole
W którym miejscu w Kondratowicach ma powstać przedszkole?? :-)
2015-07-01 12:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.